beton, architektoniczny, podłoga drewniana, beton na ścianie

Przyszedł czas na oddanie kolejnej kompleksowo wyremontowanej nieruchomości.

Cel mieszkania nie był łatwy. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni 44 m2 musieliśmy zaplanować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie które spełni wszystkie wymagania nowego nabywcy.

Czas realizacji to 4 tygodnie. Po szczegółowym zaplanowaniu planu projekt przystąpiliśmy do realizacji remontu mieszkania. Praca przebiegała w pełnym zakresie od modyfikacji hydraulicznych poprzez pełne wykończenie pomieszczeń, aż po dekorowanie ścian pięknymi ilustracjami.

Podczas prezentacji projektu szczególna uwaga zwrócona została na stworzenie płyt betonowych na ścianie w dużym pokoju. Beton architektoniczny jest aktualnie jedynym z najmodniejszych rozwiązań i cieszymy się, że cieszy się tak dużym zainteresowaniem.
Jeśli chodzi o łazienkę to stylu dodała ściana ozdobiona płytkami sześciokątnymi. Towar pochodzący od hiszpańskiego producenta ewidentnie dodał smaku niewielkiej łazience. Oczywiście w podłodze zamontowany został odpływ liniowy który jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny niż zwykły brodzik oraz świetnie wpasowuje się w nowoczesny styl.

Więcej szczegółów z prac remontowych zobaczcie sami na zdjęciach:

 

salon otwarty, kanapa, drewno, apartament

łazienka z odpływem liniowym, płytki szesiokątne

beton, architektoniczny, podłoga drewniana, beton na ścianie

płyty betonowe, salon, styl nowoczesny

obrazy, obrazki, sztuka, zegar

beton architektoniczny, płyty betonowe, listwy MDF