IMG_2458

Nieruchomości ciągle stanowią Al Przy tak nisko oprocentowanych lokatach, co raz częściej inwestorzy szukają alternatyw. Gdy wybór pada na mieszkania, pojawia się zawsze szereg pytań. W co inwestować, w mieszkania, domy? Jaki metraż? Stan mieszkania? Zakres prac remontowych?

Tutaj na przeciw wychodzi Państwu firma remontowa Platinum Comfort.
Współpracę rozpoczynamy juz od samego początku, gdzie klient przymierza się do zakupu. Do stanu nieruchomości nie należy podchodzić emocjonalnie. Stare wysłużone mieszkania potrafimy zmienić w prawdziwą perłę. Cały zespół pomaga wycenić zwrot z inwestycji oraz tworzymy kosztorys prac. Bazując na naszym doświadczeniu doradzamy czy dana nieruchomość będzie lepszą inwestycją pod najem lub „szybką sprzedaż”.

Kolejnym etapem jest przygotowanie planu działania oraz określenie terminu zakończenia prac. Jest to istotne, gdyż wydłużanie prac i ciągłe przesuwanie naraża inwestora na koszty.
Kluczowym elementem całej inwestycji jest wybranie firmy która będzie kompleksowo wykonywać prace budowlano remontowe. Od budowania ścianek, montażu hydrauliki, czy modyfikacji elektrycznych, kończąc na podwieszanych sufitach czy detailingu. Tutaj trafiliście Państwo w samo sedno filozofii Platinum Comfort.

1. Terminowość i braki opóźnień
2. Profesjonalizm i doświadczenie
3. Dobre opinie poprzednich klientów
4. Kompleksowość usług oraz brak podwykonawców
5. Stały kontakt z klientem
6. Opieka i doradztwo
7. Obsługa klientów biznesowych

Poniżej zdjęcia nieruchomości przed remontem i po zakończeniu prac. Czy wam się podoba? Nam tak i wiemy, że zainteresowanie było duże!

Zapraszamy do kontaktu:

http://www.platinumcomfort.pl

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_b95 UNADJUSTEDNONRAW_thumb_b93 UNADJUSTEDNONRAW_thumb_b8f UNADJUSTEDNONRAW_thumb_b8d UNADJUSTEDNONRAW_thumb_b8e UNADJUSTEDNONRAW_thumb_b8b

 

Oto efekt końcowy:

 

IMG_2460 IMG_2458 IMG_2448 IMG_2417 IMG_2416 IMG_2411 IMG_2392 IMG_2381 IMG_2340